E PYESIN PSE U KTHYE NË FEMËR/ Linda Rei: U mërzita, kapa gërshërët dhe e preva atë… (FOTO) – AlpeGossip
E PYESIN PSE U KTHYE NË FEMËR/ Linda Rei: U mërzita, kapa gërshërët dhe e preva atë… (FOTO)

E PYESIN PSE U KTHYE NË FEMËR/ Linda Rei: U mërzita, kapa gërshërët dhe e preva atë… (FOTO)

Linda Rei është kthyer në një nga femrat më të komentuara të showbizit shqiptar që pas deklaratës së saj mbi ndërrimin e gjinisë. Makeup artistja tanimë ka fituar vëmendjen e të gjithë dhe publiku ka shumë kuriozitet mbi të rejat nga jeta e saj private. E për të shuar kuriozitetin e shumë fansave, Linda ka vendosur t’u kthejë përgjigje pyetjeve të tyre në Instagram me opsionin e ri që ofron ky rrjet social.

Një prej fansave e pyet Lindën se përse vendosi të bëhej femër e ajo ja kthen: “Se po u mërzisja një ditë, s’kisha wifi dhe nuk dija ça të bëja, kapa gërshërët dhe e preva, pastaj mos të shkonte dëm e skuqa me 3 vezë dhe djathë të bardhë, bukë të thekur, dhallë, sallatë jeshile dhe hëngra darkë”, ishte përgjigja me humor e Lindës.