FESTOJNË SOT 2 VJETORIN / Elgiti dhe Klea publikojnë foton e rrallë duke u përqafuar – AlpeGossip
FESTOJNË SOT 2 VJETORIN / Elgiti dhe Klea publikojnë foton e rrallë duke u përqafuar

FESTOJNË SOT 2 VJETORIN / Elgiti dhe Klea publikojnë foton e rrallë duke u përqafuar

Një nga çiftet më të dashur të showbizzit feston sot përvjetorin e dytë të lidhjes.

Bëhet fjalë për Elgit Dodën dhe Klea Hutën të cilët kanë marrë pëlqimin e gjithë publikut.

Një moment kaq të veçantë të jetës së tyre ata kanë vendosur ta ndajë me ndjekësit.

Është Elgiti ai që ka publikuar foton në Instagram, dhe ka marrë mijëra pëlqime.

Urime nga fansat janë të shumtë dhe mjaft pozitivë.