DEL FOTO E RRALLË E TAYNAS PARA DISA VITESH/ Kaq ndryshe nuk keni për t’a njohur – AlpeGossip
DEL FOTO E RRALLË E TAYNAS PARA DISA VITESH/ Kaq ndryshe nuk keni për t’a njohur

DEL FOTO E RRALLË E TAYNAS PARA DISA VITESH/ Kaq ndryshe nuk keni për t’a njohur

Reperja Tayna është një prej figurave më të njohura e më të komentuara të momentit në showbizin shqiptar, e cila ka mbledhur një numër të madh ndjekësish të Instagram dhe këngët e saj janë kthyer në hite.

Të gjithë e komplimentojnë për pamjen dhe format fizike duke e quajtur një prej repereve më seksi, mirëpo në foton që po qarkullon në rrjet, me siguri Taynën nuk keni për ta njohur.

Ajo shfaqet gjatë fillimit të adoleshencës, me flokët natyralë të kthyer nga një anë dhe pa tualet, duke u dukur mjaft ndryshe nga ç’e shohim tani.