VESHJET IDEALE/ 11 gjërat ESENCIALE që do i shohim kudo këtë verë – AlpeGossip
VESHJET IDEALE/ 11 gjërat ESENCIALE që do i shohim kudo këtë verë

VESHJET IDEALE/ 11 gjërat ESENCIALE që do i shohim kudo këtë verë

Veshjet ideale që përbëjnë garderobën e verës 2019 përfshijnë klasiket që i shohim ccdo vit, duke përfshirë sandalet e lëkurës ngjyrë bronxi, dustanet e bardha lino, ccantat e kashtës dhe rrobat e banjos. Por ka disa shtesa të reja në listën e këtij viti, duke përfshirë aksesorët e flokëve, sandalet me rripatë hollë, kanatjeret e ngushta pas trupit dhe xhinset ngjyrë bezhë.

Shihni më poshtë 11 gjërat esenciale që do t’i shihni kudo këtë verë:

1- Fustan i bardhë lino

2- Crop-top me rrudha

3- Shapka, sandale ngjyrë kafe

4- Xhinse bezhë

5- Syze

6- Kanotjere

7- Fustan me lule

8- Sandale me rripa

9- Çanta kashte

10- Aksesorët e kokës

11- Rrobat e banjos