NGA ROZA TEK PORTOKALLIA/ Fustanet e verës 2019, kanë këto ngjyra – AlpeGossip
NGA ROZA TEK PORTOKALLIA/ Fustanet e verës 2019, kanë këto ngjyra

NGA ROZA TEK PORTOKALLIA/ Fustanet e verës 2019, kanë këto ngjyra

Sezoni I verës është më në fund zyrtarisht I hapur, dhe ai I blerjeve verore gjithashtu! Por nëse po shikoni për fustane, mirë është ta keni idenë më përpara se cilat janë ngjyrat e modës këtë verë, sepse përvec të tjerash, janë dhe shumë të bukura e të ëmbla!

Ngjyra e vitit- portokallia

Ngjyra rozë me nuancat e saj si më errëta, edhe më të celëta

E verdha njehsohet me diellin, dhe rikthehet fuqishëm, si monokrom, ashtu edhe me printe te ndryshme

 

Ngjyrat e tokës, bezhë-kafe-tullë

Printi I zebrës, dhe jo patjetër bardh e zi

E gjelbra