ME PUTHJE DHE PËRQAFIME/ Ky person e çon në qiell të shtatë Arbana Osmanin – AlpeGossip
ME PUTHJE DHE PËRQAFIME/ Ky person e çon në qiell të shtatë Arbana Osmanin

ME PUTHJE DHE PËRQAFIME/ Ky person e çon në qiell të shtatë Arbana Osmanin

Arbana Osmani është padyshim një nga moderatoret më të dashura për publikun, por edhe ndër më të komentuarat në media, si për anën profesionale, ashtu edhe për atë private.

Arbana është nënë e një djali me të cilin poston herë pas here foto në rrjete sociale, por duke i ruajtur privatësinë e duke mos ja shfaqur fytyrën vogëlushit.

Pasditen e sotme Arbana ka ndarë një foto të veçantë ku Joni shfaqet duke e përqafuar e puthur dhe duke i falur shumë lumturi.

“Lumturi”, është edhe vetë mbishkrimi që moderatorja i ka vendosur fotos duke e përshkruar me një fjalë këtë moment të adhurueshëm.