SHIJOI MUZIKËN E TIJ/ Babai i Rita Orës takon këngëtarin e njohur shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
SHIJOI MUZIKËN E TIJ/ Babai i Rita Orës takon këngëtarin e njohur shqiptar (FOTO)

SHIJOI MUZIKËN E TIJ/ Babai i Rita Orës takon këngëtarin e njohur shqiptar (FOTO)

Rita Ora shoqërohet në vizitën e saj 3-ditor në Kosovë nga prindërit, Besniku dhe Vera.

Ndërsa ditën janë të angazhuar me takimet e parashikuara me fëmijët dhe gratë që janë viktima të dhunës, darka është për të shijuar muzikë të mirë dhe një pije.

Besnik Ora kishte zgjedhur që të kalonte mbrëmjen në një nga lokalet e natës, ku performonte këngëtari i njohur, Mentor Haziri.

Dhe të dy patën një takim gjatë mbrëmjes, moment të cilin Haziri e ka ndarë me ndjekësit e tij në Insta Story.

Ndërkohë nuk dihet nëse në shoqërinë e Besnik Orës ka qenë dhe bashkëshortja me vajzën.