Këngëtarja e famshme shqiptare “intrigon” fansat, i puth me këtë video intime nga vaska (VIDEO) – AlpeGossip
Këngëtarja e famshme shqiptare “intrigon” fansat, i puth me këtë video intime nga vaska (VIDEO)

Këngëtarja e famshme shqiptare “intrigon” fansat, i puth me këtë video intime nga vaska (VIDEO)

Edhe ne të puthim!

U cilësua si yll në ngjitje, por tashmë të gjithë flasin për të. Bëhet fjalë për këngëtaren e famshe Dua Lipa e cila ka pushtuar të gjitha chartet muzikore të botës me hitet e saj që dëgjohen nga të gjithë. Por Dua zakonisht na ka treguar gjithashtu se ka një marrëdhënie të mirë me fansat e saj dhe së fundmi i ka përshëndetur me një video teksa shfaqet në momente relaksi në vaskë. Me disa efekte, dhe e lagur e gjitha, Dua u dhuron një puthje 9 milionë fansave të tyre.