Fansi e talli se u bë nostalgjike për nënën, këngëtarja shqiptare e degjeneron publikisht me këtë veprim (FOTO) – AlpeGossip
Fansi e talli se u bë nostalgjike për nënën, këngëtarja shqiptare e degjeneron publikisht me këtë veprim (FOTO)

Fansi e talli se u bë nostalgjike për nënën, këngëtarja shqiptare e degjeneron publikisht me këtë veprim (FOTO)

Ka fansa të dashur po ka edhe nga ata që ta vështirësojnë paksa faktin e të qenit Vip dhe të detyrojnë të marrësh masa vërtet drastike.

Një rast i tillë i ka ndodhur edhe këngëtares së famshme Morena Taraku e cila ashtu siç e kemi parë e ka shprehur shpesh në publik mungesën për nënën e saj e cila ka humbur jetën.

Morena në postimin në Instastory tregoi një foto ku ishte një mesazh i ndjerë i dërguar në Viber dhe ku këngëtarja tregonte dëshirën e madhe që ato mesazhe ti dërgoheshin mamasë së saj.

Një fans mesa duket edhe në një situatë emocionale si kjo e ka gjetur të udhës të tallet duke i dërguar këtë mesazh Morenës: “Airplane mod e ki prandaj nuk të del delivered”.

Këngëtarja e irrituar me të drejtë e ka postuar këtë mesazh në Instastory dhe këtë herë duke e degjeneruar publikisht personin që i shkruante.

“Ti je nana, stupid as fuck”, shkruan këngëtarja në reagimin e saj.