U BË NËNË PËR HERË TË DYTË/ Arbana Osmani zbulon me këtë FOTO dhuratën me simbolin e “Diellit” që i ka bërë Xhemi – AlpeGossip
U BË NËNË PËR HERË TË DYTË/ Arbana Osmani zbulon me këtë FOTO dhuratën me simbolin e “Diellit” që i ka bërë Xhemi

U BË NËNË PËR HERË TË DYTË/ Arbana Osmani zbulon me këtë FOTO dhuratën me simbolin e “Diellit” që i ka bërë Xhemi

Moderatorja Arbana Osmani lindi djalin e saj Diellin dy ditë më parë. Lajmin e bukur e dha partneri i moderatores, regjisori i njohur Eduart Grishaj me një foto ku shfaqej me vogëlushin e sapoardhur në jetë.

Ndërsa u zbulua se Arbana dhe Eduarti i kanë vendosur djalit emrin e veçantë, Diell, mikesha e saj e zemrës, moderatorja bukuroshe Xhemi Shehu e ka surprizuar.

Pak më parë Arbana ka postuar një foto në Instagram, ku tregon një byrzylyk me diell, të cilin siç duket ia ka bërë dhuratë mikja e saj Xhemi Shehu, e taguar në foto.

Arbana Osmani lindi Diellin, dhurata simbolike që i bëri Xhemi Shehu