“SI VDEKËSIRË JE”/ Publikohen pamjet e sherrit të dhunshëm mes Mikelës dhe Jurgenit (VIDEO) – AlpeGossip
“SI VDEKËSIRË JE”/ Publikohen pamjet e sherrit të dhunshëm mes Mikelës dhe Jurgenit (VIDEO)

“SI VDEKËSIRË JE”/ Publikohen pamjet e sherrit të dhunshëm mes Mikelës dhe Jurgenit (VIDEO)

Në puntatën e sotme të ‘Përputhen Prime’ u transmetua sherri në prapaskenë mes Mikelës dhe Jurgenit, i nisur nga ofendimi i këtij të fundit në studio. Ai i tha Mikelës “Ti je një ndër ato femra që e shet veten për 5 mijë lekë”, duke e revoltuar.

“Mos kalo në ofendime që nuk duhen. Hera e parë dhe e fundit. E kam seriozisht. Ti të flasësh në emrin tim. Kush je ti? Ku ke ti fytyrë të flasësh për mua? E sheh si je? Si vdekësirë je i tëri”, i ka thënë Mikela në prapaskenë, teksa i ka gjuajtur me shuplakë.

Pas këtij momenti ajo është larguar, ndërsa Jurgeni është shprehur: Jam shumë i qetë.