ADISI DHE FIFI DO BËHEN PRINDËR PËR HERË TË PARË? Ky detaj po “çmend” fansat (FOTOT) – AlpeGossip
ADISI DHE FIFI DO BËHEN PRINDËR PËR HERË TË PARË? Ky detaj po “çmend” fansat (FOTOT)

ADISI DHE FIFI DO BËHEN PRINDËR PËR HERË TË PARË? Ky detaj po “çmend” fansat (FOTOT)

Fifi dhe Adis Patushi kanë disa muaj që janë në një lidhje dashurie dhe janë një nga çiftet më të komentuara në rrjet.

Pas daljes së këngëtares së njohur nga shtëpia e “Big Brother VIP”, Fifi është komentuar shpesh nëse është lidhur apo jo me Adisin, derisa vetë të e pranuan publikisht gjatë një koncerti të Fifit.

Tashmë kanë kaluar tre muaj nga zyrtarizimi i lidhjes së tyre dhe duket se gjërat po rrjedhin aq mirë mes dyshes saqë një postim i Fifit në “Instagram” i ka habitur shumë fansat.

“E dashuroj dashurinë tonë”, shkruan këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar.

Më pas ajo poston të njëjtën foto në “Instastory “dhe e etiketon Adisin duke e quajtur atë “babi”, ndërsa ky i fundit bën të njëjtin veprim duke e quajtur Fifin “mami”.

Fifi dhe Adisi prindër për herë të parë? Detajet

Kaq ka mjaftuar që fansat  të vërshonin me komente dhe pikëpyetje nëse bëhej fjalë për një pritje të ëmbël nga ana e Fifit.

Çifti i njohur ende nuk ka dhënë një deklaratë për këtë lajm, por mbetet për t’u konfirmuar me kalimin e kohës.

Fifi dhe Adisi prindër për herë të parë? Detajet