Rudina Hajdari sjell pranverën në Parlament/ Ja sa tërheqëse duket ajo (FOTO) – AlpeGossip
Rudina Hajdari sjell pranverën në Parlament/ Ja sa tërheqëse duket ajo (FOTO)

Rudina Hajdari sjell pranverën në Parlament/ Ja sa tërheqëse duket ajo (FOTO)

Deputetja e re e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari, nuk ka rënë ndonjëherë në sy për veshje të spikatura. Gjatë gjithë dimrit ka përdorur ngjyrat e zbehta dhe të zezën.

Por këtë herë, ajo është shfaqur me veshje me ngjyra të cilat, duhet thënë, se i shkojnë shumë. Dhe siç e shihni nuk është kursyer fare me ngjyra, duke miksuar jeshilen me blunë dhe ngjyrën e qiellit. Shumë bukur!