NË INSTAGRAM DEL YLL/ Ja si duket Morena Taraku në foton e pashaportës – AlpeGossip
NË INSTAGRAM DEL YLL/ Ja si duket Morena Taraku në foton e pashaportës

NË INSTAGRAM DEL YLL/ Ja si duket Morena Taraku në foton e pashaportës

Morena Taraku është një ndër femrat më të njohura të showbizit shqiptar, e cila numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram. Shumë e komentuar në media për jetën e saj luksoze dhe lidhjet e dashurisë, ajo u bë kryefjala e portaleve për shkak të ndarjes me miliarderin iranian Sasha Sobhani dhe lidhjen me partnerin e ri, të cilin e ka mbajtur larg syve të publikut.

Pozat e saj në Instagram dhe jeta luksoze tërheqin gjithmonë vëmendjen e ndjekësve, mirëpo ditën e sotme ka marrë vëmendjen një foto e Morenës e publikuar në Instastory, ku ka treguar foton e pashaportës.

Jemi mësuar t’a shohim yll në Instagram, por Morena shfaqet njësoj e bukur edhe në foton e pashaportës, siç mund ta shihni më poshtë.