TAYNA I BËN DHURATË VETES/ Këngëtarja na prezanton me ”BABY-n” e saj dhe me siguri do ju pëlqejë (FOTO) – AlpeGossip
TAYNA I BËN DHURATË VETES/ Këngëtarja na prezanton me ”BABY-n” e saj dhe me siguri do ju pëlqejë (FOTO)

TAYNA I BËN DHURATË VETES/ Këngëtarja na prezanton me ”BABY-n” e saj dhe me siguri do ju pëlqejë (FOTO)

Tayna është pa asnjë dyshim sensacioni më ri në muzikën shqiptare. Reperja e njohur po korr sukses të madh dhe mori një famë të jashtëzakonshme falë talentit të saj. Këngët e Tayna-s janë shndërruar në refrenin e preferuar të shumë prej nesh.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku rri në kontakt me ndjekësit e saj, të cilët i mban të “update-uar”me foto e video të ndryshme si nga përditshmëria ashtu edhe nga jeta profesionale.

Ajo ka vetëm 4 projekte muzikore në repertorin e saj, por siç duket ato i kanë sjellë goxha të ardhura parash dhe ka investuar. Tayna ka blerë një makinë dhe këtë ua tregoi ndjekësve të saj duke shkruar: “My cute little baby”.