“LËKURA E BEBIT NUK…”/ Miriami ndan pozën më të ëmbël të vogëlushit Duam (FOTO) – AlpeGossip
“LËKURA E BEBIT NUK…”/ Miriami ndan pozën më të ëmbël të vogëlushit Duam (FOTO)

“LËKURA E BEBIT NUK…”/ Miriami ndan pozën më të ëmbël të vogëlushit Duam (FOTO)

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj në janar të këtij viti u bënë prindër për herë të dytë, me ardhjen në jetë të Duamit. Njëjtë si Ameli, vogëlushi është bërë shumë i dashur për publikun, pasi prindërit ndajnë shpesh momente pranë tij në rrjete sociale.

Këtë të hënë Miriami ka ndarë me ndjekësit foton më ëmbël të Duamit. Bebushi shihet në natyrë, duke luajtur me një arush pellushi.

“Asgje s’te vesh me mire dhe sigurt se natyra. Lekura e bebit nuk do te kete ndjere asnjehere me shume butesi”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos.