Harrojeni “sherrin” me Rinën/ Tayna tani i bën DISS të gjithë reperëve shqiptarë (VIDEO) – AlpeGossip
Harrojeni “sherrin” me Rinën/ Tayna tani i bën DISS të gjithë reperëve shqiptarë  (VIDEO)

Harrojeni “sherrin” me Rinën/ Tayna tani i bën DISS të gjithë reperëve shqiptarë (VIDEO)

Vetëm me dy këngë ajo arriti të depërtojë në tregun muzikor shqiptar. Bëhet fjalë për Tayna, reperen më të re në Shqipëri, e cila në pak kohë arriti të marrë famë të madhe. Së fundmi, këngëtarja ka publikuar këngën e saj të re”Fake”, dhe që pritet të shndërrohet në hitin e ri të këngëtares.

Por si duket DISS-et vazhdojnë edhe në këtë këngë. Diçka specifike dhe drejtuar me emër nuk ka por Tayna kërkon me patjetër vendin e saj në këtë treg muzikor edhe pse e re, madje e quan veten jo vetëm “mami” të repit por edhe “babi”.

Siç thotë në fillim të këngës ku u bën DISS të gjithëve:

“Hola, soy la reyna y el rey del rap 
Me llamo TAYNA”

ose në shqip: “Përshëndetje, unë jam mbretëresha dhe mbreti i repit! Më quajnë Tayna”. Epo tani i ka hip-hop këto