“PO NDJEJ TENSION SEKSUAL, DUHET…”/ Brenda takimit të Kristinës me Kristin (PAMJET) – AlpeGossip
“PO NDJEJ TENSION SEKSUAL, DUHET…”/ Brenda takimit të Kristinës me Kristin (PAMJET)

“PO NDJEJ TENSION SEKSUAL, DUHET…”/ Brenda takimit të Kristinës me Kristin (PAMJET)

Mbrëmjen e sotme në “Love Story 2” u transmetua takimi i Kristit me Kristinën. Dyshja shkuan në një sallë masazhi, ku Kristina zbuloi pasionin e saj për këtë fushë.

Ajo masazhoi Kristin, i cili e ngacmoi dhe me tema seksuale.

Pjesë nga biseda mes tyre:

Kristina: E kam shumë pasion dhe kam dashur shumë që të vazhdoj për fizioterapi.

Kristi: Çfarë vetish pozitive ka për mua për shembull?

Kristina: Qarkullon gjakun, të bën të mendosh më qartë dhe të bësh zgjedhjen e duhur, ndihesh i lumtur.

Kristi: Ka problem, për shembull klientë leshatakë shumë, domethënë që të bëhet ty si problem?

Kristina: Zakonisht është okey. Mos rri fare në siklet sepse kam parë edhe më keq.

Kristi: Po tensionet seksuale në masazh si i përjeton ti sepse besoj do apo s’do ka gjithmonë?

Kristina: Kur shtrihet një person, e shikoj vetëm nga ana e anatomisë?

Kristi: Pra, je e shkëputur plotësisht?

Kristina: Po, aty jam në botën time, thjesht bëj masazhin.

Kristi: Se tani s’do atë anën kafshërore që kam dhe tani dalëngadalë po del…

Kristina: Tani po del për masazhin apo këngën?

Kristi: Për masazhin, këngën e kam harruar fare. Në fakt po ndjej shumë tension seksual dhe duhet të ndalosh sepse duhet akull.

Kristina: Unë vetëm vaj kam.