E PRISNIT? Modeli i njohur, banori më i ri i “Big Brother VIP”, ka qenë pjesë e… (FOTOT) – AlpeGossip
E PRISNIT? Modeli i njohur, banori më i ri i “Big Brother VIP”, ka qenë pjesë e… (FOTOT)

E PRISNIT? Modeli i njohur, banori më i ri i “Big Brother VIP”, ka qenë pjesë e… (FOTOT)

Një tjetër banor do t’i shtohet shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”. Bëhet fjalë për modelin e njohur kosovar, Vigan Shehu, i cili më parë ka qenë dhe pjesë e “Big Brother 6”.

Lajmi është bërë i ditur nga “Prive”. Mësohet se gjatë ditës së sotme Shehu ka qëndruar në ambientet e Top Channel për t’u njohur me vendin ku do të qëndrojë.

Kujtojmë se të premten pjesë e “Big Brother VIP” u bënë dhe Antonela dhe Meridiani.