“Siç po KËNDONTE për qejfin e klientëve”/ QËLLOHET për vdekje këngëtarja e njohur (VIDEO) – AlpeGossip
“Siç po KËNDONTE për qejfin e klientëve”/ QËLLOHET për vdekje këngëtarja e njohur (VIDEO)

“Siç po KËNDONTE për qejfin e klientëve”/ QËLLOHET për vdekje këngëtarja e njohur (VIDEO)

Këngëtarja turke Hacer Tülü është qëlluar për vdekje në një klub nate në Turqi.

Këngëtarja 40 vjeçare, kënga më e famshme e titulluar ” Ömür Törpüsü ” e të cilës ka më shumë se katër milionë shikime në YouTube, ishte një nga dy të vrarët në sulmin pranë Bodrumit në Turqinë perëndimore.

Një person i dytë i vrarë në sulm besohet të jetë pronari i klubit të natës, i quajtur me emrin Mehmet Ali Sürensoy, ndërsa katër të tjerë u plagosën.

Raportohet se policia ka bërë katër arrestime pas studimit të kamerave të sigurisë dhe identifikimit të makinës së përdorur.