ME BIKINI TANGA NË PLAZH/ Kejvina Kthella ka një “hall” dhe u kërkon ndihmë fansave (FOTO) – AlpeGossip
ME BIKINI TANGA NË PLAZH/ Kejvina Kthella ka një “hall” dhe u kërkon ndihmë fansave (FOTO)

ME BIKINI TANGA NË PLAZH/ Kejvina Kthella ka një “hall” dhe u kërkon ndihmë fansave (FOTO)

Kejvina u njoh për publikun shqiptar pas pjesëmarrjes në emisionin e Ermal Mamqit.

Ermi i saj lakohet shpesh në media pasi ajo gjithmonë  e tepron me veshjet duke u zbuluar më shumë seç duhet.

Kejvina është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon gjithmonë pza të nxehta dhe provokuese.

Pra disa minutash ajo ka postuar një foto me bikii tanga ku nxjerrë në pah të pasmet.

Kush do më mbante nëse rrëzohesha“: shkruan modelja në postimin e saj.