I jep fund beqarisë këngëtari shqiptar që çmendi vajzat/ Dasmën madhështore dhe detaje të tjera i zbuloni këtu (VIDEO) – AlpeGossip
I jep fund beqarisë këngëtari shqiptar që çmendi vajzat/ Dasmën madhështore dhe detaje të tjera i zbuloni këtu (VIDEO)

I jep fund beqarisë këngëtari shqiptar që çmendi vajzat/ Dasmën madhështore dhe detaje të tjera i zbuloni këtu (VIDEO)

Zemrat e shumë vajzave mund të jenë thyer mbrëmjen e djeshme pasi këngëtari mjaft simpatik Enis Bytyqi i ka dhënë fund beqarisë në një ceremony madhështore.

Këngëtari nga Ferizaj,është kurorëzuar me të dashurën e tij Rinën me të cilën ka qenë prej kohësh në një lidhje mjaft serioze.

Sipas Prive, këngëtari është kurorëzuar disa kohë më pare, por mbrëmjen e së premtes ata janë martuar me një ceremoni tradicionale.

Në një video të siguruar nga Prive, shihet çifti në momentin që dalin nga vetura.

@enisbytyqiofficial i dha fund beqarise. Ai u martua mbreme😍

A post shared by Prive.al (@prive.al) on