”MË KA ARDHUR TURP”/ Rita Lati tregon se si e paguante shkollën e Rozës – AlpeGossip
”MË KA ARDHUR TURP”/ Rita Lati tregon se si e paguante shkollën e Rozës

”MË KA ARDHUR TURP”/ Rita Lati tregon se si e paguante shkollën e Rozës

Rita Lati, aktorja që na ka bërë të qeshim me rolet e saj për vite të tëra, ishte e ftuar sot në “E diell”. Gjatë intervistës, Rita pranoi se ka bërë skeçe humori për të cilat është penduar.

“Jo më ka ardhur turp, por hapu dhé”, tha Rita duke qeshur. Aktorja shtoi se e ngushëllonte veten me pagesën, me të cilën paguante shkollën e Rozës.

“E di si e ngushëlloj veten? Tak zarfin dhe paguaja shkollën e Rozës”, u shpreh Rita.

“Nuk shoh asgjë timen, sa budalliqe, nuk i dua”, tregoi aktorja.

Rita tregoi gjithashtu se nuk ka dashur një fëmijë të dytë sepse donte t’i përkushtohej plotësisht Rozës që ajo të ishte me yll në ballë.