“JE E PËRFSHIRË MES MEJE DHE FIFIT”/ Graniti ia thotë troç Semit: Nuk lidhem me asnjërën – AlpeGossip
“JE E PËRFSHIRË MES MEJE DHE FIFIT”/ Graniti ia thotë troç Semit: Nuk lidhem me asnjërën

“JE E PËRFSHIRË MES MEJE DHE FIFIT”/ Graniti ia thotë troç Semit: Nuk lidhem me asnjërën

Që mbrëmjen e së dielës, ngjarjet brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” janë tensionuar edhe më shumë. Këtë herë ishte një pjatë me fruta që dukej që Ganiti po e përgatiste për Semin, por në fakt bëri gjestin e papritur.

Teksa ai po e përgatiste, Sheila po i thoshte se po e bën me dashuri për Semin. Pas kësaj, Graniti vendosi që pjatën me fruta të ia dërgojë Fifit. E pikërisht kjo gjë çoi deri në debate të ashpra ndërmjet banorëve.

“E kam një ide të mirë, po ia çoj Fifit”, tha Graniti pasi bëri gati frutat. Menjëherë pas kësaj reaguan Sheila dhe Semi, duke u habitur me Canën dhe duke e quajtur të paedukatë.

Por kjo nuk mbaroi me kaq, pasi edhe banorët e tjerë e diskutuan gjestin e Granitit. Ky i fundit tha se ishte Sheila ajo që e provokoi kur tha se “po e bën me dashni për Semin”.

“Je e përfshirë mes meje dhe Fifit”/ Graniti ia thotë

“Unë kesh tu e bo me zemër dhe dashni, por në momentin kur ndërhyri kjo fraerica (Sheila), po e bën për Semin me dashni, këso lojna…”, tha Graniti.

“Ti po e bëje për mua, mua më ofendove sepse unë ta kërkova”, tha Semi.

Debati në mes Smit dhe Granitit për pjatën vazhdoi ende, derisa u përmend edhe historia e tij me Fifin.

“Nuk ishte aq serioze…”, tha Semi.

“Je e përfshirë mes meje dhe Fifit”/ Graniti ia thotë

“Tingëllon Semi, tingëllon se je e përfshime në mesin teme dhe Fifit, ti e di shumë mirë, duket qashtu atje jashtë…”, tha Graniti.

“Po ju e keni sqaru muhabetin, a jeni motër e vëlla”, i tha Semi Granitit.

Graniti më pas i tha Semit që është deklaruar se nuk do të lidhet as me të e as me Fifin.

“Unë jom deklaru qetu që me asnjonen nuk lidhna…”, tha Graniti.