“BABASTARS” TË NDARË EDHE ZYRTARISHT/ Getoari shijon pushimet me Marinën (FOTO) – AlpeGossip
“BABASTARS” TË NDARË EDHE ZYRTARISHT/ Getoari shijon pushimet me Marinën (FOTO)

“BABASTARS” TË NDARË EDHE ZYRTARISHT/ Getoari shijon pushimet me Marinën (FOTO)

Reperi i famshëm kosovar, Getoar Selimi, festat e fundvitit i kaloi në Las Vegas të Shteteve të Bashkuara, ndërsa labeli që  krijoi vet 8-të vjet më parë, po pëson krizë.

Pasi Cozman e Skivi deklaruan se do të dalin nga Baba Stars, Getoar Selimi nuk ka folur as edhe një fjalë, duke mos dhënë as edhe një deklaratë rreth kësaj pune.

I vetmi nga grupi që ka folur është Dekorim Sahiti, i cili ka thënë se nën menaxhim ka Getin, Majkun dhe Onatin.

Gjithsesi, sic shihet edhe në videot e Marinës në Instagram, dyshja është nisur për tu kthyer në Shqipëri nga pushimet, ndërsa duken të pa shqetësuar nga ato që ndodhën me Baba Stars.