E EKZAGJERON ME VESHJET TRANSPARENTE/ Meghan Markles i duket të brendshmet (FOTO) – AlpeGossip
E EKZAGJERON ME VESHJET TRANSPARENTE/ Meghan Markles i duket të brendshmet (FOTO)

E EKZAGJERON ME VESHJET TRANSPARENTE/ Meghan Markles i duket të brendshmet (FOTO)

Meghan Markle ka tërhequr të gjithë vëmendjen me veshjen e saj.

Ajo është shfaqur mjaft elegante me fustanet gjatë turit në Australi e Zelandën e Re dhe njihet për ‘guximin’ që ka për të thyer rregullat mbretërore.

Por këtë herë Dukesha e ka tepruar paksa.

Meghan doli në publik me një fund blu tepër transparent, ku dukeshin shumë qartë të brendshmet e saj.