DALIN PAMJET NGA SUPER FESTA/ Saimir Tahiri bën namin në 39-vjetorin e lindjes (FOTO) – AlpeGossip
DALIN PAMJET NGA SUPER FESTA/ Saimir Tahiri bën namin në 39-vjetorin e lindjes (FOTO)

DALIN PAMJET NGA SUPER FESTA/ Saimir Tahiri bën namin në 39-vjetorin e lindjes (FOTO)

Ditën e djeshme, ish-ministri i brendshëm, Saimir Tahiri, ka organizuar një festë të madhe me miq e të afërm në një prej lokaleve të kryeqytetit.

Ai ka festuar 39-vjetorin e lindjes së tij dhe në pamjet e festës shfaqet duke kënduar e duke e shijuar në maksimum ditën e tij të lindjes.

Në njërën prej shkrepjeve shohim se ai i është ulur në gjunjë djalit të tij, Drinit, teksa ka kënduar për të me mikrofon në dorë.