Obobo, shikojeni këtu se është fshirë! “Çmendet” Genta e Big Brother, ky mashkull i njohur e lan me VODKA dhe i fut llapën në…(VIDEO) – AlpeGossip
Obobo, shikojeni këtu se është fshirë! “Çmendet” Genta e Big Brother, ky mashkull i njohur e lan me VODKA dhe i fut llapën në…(VIDEO)

Obobo, shikojeni këtu se është fshirë! “Çmendet” Genta e Big Brother, ky mashkull i njohur e lan me VODKA dhe i fut llapën në…(VIDEO)

Genta di si të kalojë “netë të çmendura”

Ajo ka qenë një nga personazhet më karizmatik në edicionin e 5 të Big Brother dhe “habiti” publikun me mënyrën e hapur dhe të drejtëpërdrejtë të të bërit të gjërave.Genta e Big Brother vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me fotot e videot provokuese që poston në profilin e saj në Instagram. Dikur ia publikoi i dashuri, tani ajo se ka problem t’i publikojë vetë.

Ajo bëri bujë para pak javësh ku publikoi disa foto e video nga dhoma e një hoteli dhe replikoi me ndjekësit e saj të cilëve u tregoi se ato janë bërë para aktit seksual dhe sërish ka publikuar disa video shumë provokuese.

Ajo është shfaqur me mikun e saj të mirë, i njohur si menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika, i cili e ka larë Gentën me vodka dhe më pas i ka afruar gjuhën pranë gjoksit të saj. Genta i ka mbajtur shumë pak në profilin e saj këto video pasi i fshiu.

Mund të jenë edhe “throwback” ama janë shumë provokuese!