PAS DALJES NGA BB-VIP/ Olta tregon si e priti djali në shtëpi: Hidhej mbi krevat dhe më thonte: Mami të dua – AlpeGossip
PAS DALJES NGA BB-VIP/ Olta tregon si e priti djali në shtëpi: Hidhej mbi krevat dhe më thonte: Mami të dua

PAS DALJES NGA BB-VIP/ Olta tregon si e priti djali në shtëpi: Hidhej mbi krevat dhe më thonte: Mami të dua

Olta Gixhari ishte e ftuar sot në “Më lër të flas” ku  tregoi se si ka reaguar djali i saj pas daljes nga shtëpia.

Olta tregon si e priti djali në shtëpi: Hidhej mbi krevat dhe më

Aktorja kërkoi vetë daljen nga shtëpia më e famshme, pasi nuk mund të rrinte edhe më gjatë pa djalin e saj, të cilin nuk e kishte takuar që nga hyrja në Big Brother, duke qenë se finalja u shty edhe një muaj.

Olta tregon si e priti djali në shtëpi: Hidhej mbi krevat dhe më

Olta zbuloi se ndryshe nga frika e saj, se ai nuk do ta njihte pas qëndrimit pothuajse 100 ditë, djali i kishte qëndruar afër dhe rikuperimi mes tyre ishte i shpejtë.

Olta tregon si e priti djali në shtëpi: Hidhej mbi krevat dhe më

“Duke qenë se natën e prime-it që unë dola, djali ishte pak i ftohtë, ku unë qava dhe thashë se më kishte harruar, dua të them që pikërisht atë natë që unë vajta në shtëpi ai hidhej sipër krevatit, ka ndenjur zgjuar deri në katër të mëngjesit dhe thoshte: ‘Mami mami të dua shumë’”, tha Olta.

“Rikuperimi ishte shumë i shpejtë dhe për këtë jam e lumtur”, shtoi ajo.