“MOS DËGJO GOJËT E LIGA”/ Nita zbulon nëse ka pëlqim për Bledin – AlpeGossip
“MOS DËGJO GOJËT E LIGA”/ Nita zbulon nëse ka pëlqim për Bledin

“MOS DËGJO GOJËT E LIGA”/ Nita zbulon nëse ka pëlqim për Bledin

Mbrëmjen e djeshme banorët kanë ngacmuar Bledi Manen dhe Nita Latifin, nëse mund të bëhen çift. Nita është shprehur se janë kënaqur duke qëndruar bashkë.

Nga ana tjetër, gazetari i njohur thotë se ‘shoqëria në fillim dhe pastaj dashuria’.

Pjesë nga biseda:

Nita: Ne u kënaqem duke nejt bashkë

Efi: E dëgjove? ‘Ne u kënaqem duke nejt bashkë, kaq’.

Luizi: Kaq është dashuria moj

Efi: Po ajo është kënaqur edhe duke nejt me mua

Luizi: A ka thënë Kiara, ça të bëri për vete Luizi, jam kënaq momentet që rrija me të. Më jepte kënaqësi, lumturi dhe sot jam në krah të saj. Është fakt. Ty të ec muhabeti me të, merresh vesh me të

Bledi: Njeri i ndershëm, ma hodhi kot bojën atje

Luizi: Dashuria vjen vetvetiu pas janarit

Nita: Mua këtu më ec muhabeti po duhet me pa edhe jashtë a ecën muhabeti

Lorenci: Nuk po e mohon domethënë

Bledi: Shoqëria në fillim, pastaj dashuria

Efi: Uaa ne na tha ndryshe që parë

Lorenci: Ne na tha nuk ka shans

Nita: Pëlqim nuk ka

Efi: Pëlqim nuk ka, e more përgjigjen

Lorenci: Ka shans

Bledi: Mos dëgjo gojët e liga