E HOQËN NGA “STOP-I”/ Ja emisioni i ri ku do ta shihni Alesia Bamin (FOTO) – AlpeGossip
E HOQËN NGA “STOP-I”/ Ja emisioni i ri ku do ta shihni Alesia Bamin (FOTO)

E HOQËN NGA “STOP-I”/ Ja emisioni i ri ku do ta shihni Alesia Bamin (FOTO)

Largimi i velinës së emisionit “Stop”, Alesia Bamit, për shkak të mosrespektimit të kontratës së punës, bëri bujë të madhe këto ditë në media. Në intervistat e saj Alesia rrëfeu se nuk ishte në dijeni të kontratës së punës, megjithatë ajo u zëvendësua nga një tjetrë velinë në “Stop”.
Mirëpo, vetëm disa ditë pas largimit të saj, burime për “Syri.net” kanë zbuluar se Alesian do t’a shohim sërish në ekran, tashmë në një tjetër emision dhe televizion.

Bëhet e ditur se shumë shpejt ajo do t’i bashkohet stafit të “E diell” në “Top Channel”, ku do të bëjë rubrikën e llotarisë.