Të gjithë çmenden pas Elitës, po s’keni parë akoma vjehrrën e saj yll dhe moderne (FOTO) – AlpeGossip
Të gjithë çmenden pas Elitës, po s’keni parë akoma vjehrrën e saj yll dhe moderne (FOTO)

Të gjithë çmenden pas Elitës, po s’keni parë akoma vjehrrën e saj yll dhe moderne (FOTO)

Elita Rudi është kthyer në një nga moderatoret më të komentuara të showbizit, sidomos për lidhjen e saj me reperin Gjiko, lidhje e cila fillimisht u mbajt e fshehtë, ndërsa tani çifti kanë dalë hapur dhe nuk kursejnë dedikimet për njëri-tjetrin e fotot bashkë.

Gjiko nga ana tjetër duket se është i rrethuar nga femra të bukura. Jo vetëm e dashura e tij, Elita, por edhe mamaja e tij Lirije është shumë yll.

Ka qenë Elita ajo që ka postuar sot një foto me vjehrrën e saj e cila shihet duke shkrepur fotografinë teksa me to ndodhet edhe gjyshja e Gjikos (në mes).

Mamaja e Gjikos shihet të jetë një zonjë shumë e mbajtur dhe moderne e këtë e vërtetojnë fotot e mëposhtme.