ËSHTË NËNË E DY FËMIJËVE/ Në shtëpinë e Floriana Garos në Gjenevë, vajza e moderatores është rritur kaq shumë (FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË NËNË E DY FËMIJËVE/ Në shtëpinë e Floriana Garos në Gjenevë, vajza e moderatores është rritur kaq shumë (FOTO)

ËSHTË NËNË E DY FËMIJËVE/ Në shtëpinë e Floriana Garos në Gjenevë, vajza e moderatores është rritur kaq shumë (FOTO)

Prej kohësh moderatorja Floriana Garo i mungon ekranit me emisionet e saj. Floriana tashmë jeton në Gjenevë, ku ka krijuar familjen e saj dhe është nënë e dy fëmijëve.

Moderatorja vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, megjithatë fotot me fëmijët janë shumë të rralla.

Mëngjesin e sotëm Floriana ka vendosur të postojë një foto nga shtëpia, e cila duket e arreduar me shumë shije, teksa shihet edhe vajza, Adia duke parë film vizatimor.

Adia duket se është rritur shumë që nga hera e fundit që e kemi parë. “Pamja ime e ëmbël e mëngjesit”, shkruan Floriana.