U KAP ME NJË VAJZË NË PRISHTINË/ Graniti flet për lidhjen dhe ironizon publikisht Fifin (FOTOT) – AlpeGossip
U KAP ME NJË VAJZË NË PRISHTINË/ Graniti flet për lidhjen dhe ironizon publikisht Fifin (FOTOT)

U KAP ME NJË VAJZË NË PRISHTINË/ Graniti flet për lidhjen dhe ironizon publikisht Fifin (FOTOT)

Pak javë më parë Granit Cana u kap mat në momente pasionante me një zeshkane në pishinë. Mirëpo, i pyetur për jetën e tij sentimentale, ish-banori i ‘Big Brother VIP’ nuk ka preferuar të përgjigjet qartë.

U kap me një vajzë në pishinë, Graniti flet për lidhjen

Ai ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e tij në Instagram ku është pyetur nëse ka të dashur dhe përgjigja ishte: “Shh jo po beqar si loti”.

U kap me një vajzë në pishinë, Graniti flet për lidhjen

I pyetur nga ndjekësit se përse nuk e ka ftuar Fifin në lokalin e tij Graniti shkruan se “është përkujdesur të ftojë gjithmonë artistë që janë on top” duke nënkuptuar se Fifi nuk është njëra prej tyre.

U kap me një vajzë në pishinë, Graniti flet për lidhjen

 

U kap me një vajzë në pishinë, Graniti flet për lidhjen