”UNË DHE SHOKU IM I NGUSHTË”/ Kjo foto e Arbanës me të birin sipër kuajve do t’ju ëmbëlsojë ditën – AlpeGossip
”UNË DHE SHOKU IM I NGUSHTË”/ Kjo foto e Arbanës me të birin sipër kuajve do t’ju ëmbëlsojë ditën

”UNË DHE SHOKU IM I NGUSHTË”/ Kjo foto e Arbanës me të birin sipër kuajve do t’ju ëmbëlsojë ditën

Arbana Osmani, moderatorja e dashur e shqiptarëve, është gjithnjë shumë aktive në rrjetet e saj sociale. Ajo nuk ngurron kurrë të postojë foto dhe video nga jeta e saj e përditshme duke na treguar momente nga jeta e saj private.

Ditën e sotme ajo ka postuar një foto shumë të veçantë ku duket se po shijon një të dielë me djalin e saj. Bashkë me të birin, ata janë fotografuar sipër kuajve dhe duken shumë bukur.

Moderatorja e ka shoqëruar foton me përshkrimin që thotë: Unë dhe shoku im i ngushtë.

Në foto nuk ka munguar as komenti i mikes së saj të ngushtë, Xhemit, por dhe Miriamit te cilat i kanë çuar  ”emoji” zemre.

 

Duke kaluar një kohë të bukur bashkë, duket se sot qenka dita e aventurave!/AlpeGossip.al