RIKTHIM PAS NË KOHË/ Këto janë çizmet që do jenë super në modë këtë sezon (FOTO) – AlpeGossip
RIKTHIM PAS NË KOHË/ Këto janë çizmet që do jenë super në modë këtë sezon (FOTO)

RIKTHIM PAS NË KOHË/ Këto janë çizmet që do jenë super në modë këtë sezon (FOTO)

Tendencat e vjeshtës  të 2019-tës do të ndryshonë mënyrën se si do të vishemi nga koka në këmbët. Këtë herë artikulli i dedikohet çizmeve. Vjeshta do të sjellë në vëmendje ato kauboj, të bardha, të gjata, dyngjyrëse, me printe. Këto modele janë të përshtatshmë për t’u veshur me funde, fustane dhe pantallona. Me siguri mes tyre do të gjeni të preferuarat tuaja për të krijuar një look që ju përshtatet.