PO PRITET ME PADURIM/ Zbulohet pamja mahnitëse e Xhensilës në videoklipin me Pirro Çakon (FOTO) – AlpeGossip
PO PRITET ME PADURIM/ Zbulohet pamja mahnitëse e Xhensilës në videoklipin me Pirro Çakon (FOTO)

PO PRITET ME PADURIM/ Zbulohet pamja mahnitëse e Xhensilës në videoklipin me Pirro Çakon (FOTO)

Po pritet me padurim nga fansat publikimi i këngës së Xhensila Myrtezajt dhe kantautorit të mirënjohur, Pirro Çakos.

Dyshja ndodhen aktualisht në Venecia ku kanë nisur xhirimet e klipit i cili pritet të publikohet këto ditë.

Pak më parë Xhensila ka zbuluar edhe pamjen me të cilën do e shohim në klip dhe shihet se këngëtarja i ka çelur flokët teksa ka pozuar në një rrugicë, e veshur me pardesy.

“Sekreti im”, do të mbajë titullin kënga e Xhensilës dhe Pirros.