“KU SHKO PA C*CA?” Sara Hoxha publikon mesazhet dhe i përgjigjet publikisht ndjekësit – AlpeGossip
“KU SHKO PA C*CA?” Sara Hoxha publikon mesazhet dhe i përgjigjet publikisht ndjekësit

“KU SHKO PA C*CA?” Sara Hoxha publikon mesazhet dhe i përgjigjet publikisht ndjekësit

Sara Hoxha, partnerja e Ledri Vulës, nuk ngurron t’i marrë me sportivitet edhe komentet jo aq të bukura apo edhe t’i ndajë me të tjerët ato.

Kështu ka bërë së fundmi kur u ka treguar ndjekësve një mesazh që dikush i ka shkruar. Ajo ka postuar një foto në Instastory dhe një person mendoj se gjoksi i Sarës është i vogël. “Ku shkon pa c*ca”- shkruan ai, teksa Sara ka shkruar me ironi: “Hë pra ku?”

Nuk e dimë se ku po shkonte Sara por me siguri kjo nuk do e ndalojë së postuar foto të tjera.

Ledri dhe Sara janë një nga çiftet më të dashura shqiptare. Lidhja e tyre u zbulua vite më parë, por vetë çift konfirmoi lajmet në prill të 2020. Asokohe, Ledri publikoi një foto me Sarën teksa shiheshin të përqafuar. Më pas, të dy janë shfaqur të pandarë teksa nisën bashkëjetesën në Prishtinë. Një ‘sakrificë’ nga Sara për dashurinë pasi ajo është rritur dhe jetonte në Gjermani para se të njihte Ledrin. Në po të njëjtin vit ata njoftuan se do bëhen prindër për herë të parë.