“GJËJA E ÇUDITSHME…”/ Beatrix reagon për herë të parë pas ribashkimit të Donaldit me Borën – AlpeGossip
“GJËJA E ÇUDITSHME…”/ Beatrix reagon për herë të parë pas ribashkimit të Donaldit me Borën

“GJËJA E ÇUDITSHME…”/ Beatrix reagon për herë të parë pas ribashkimit të Donaldit me Borën

Beatrix Ramosaj ka reaguar për herë të parë pas lajmeve të ribashkimit të Donaldit me Borën. Që pas publikimit të fotove e videove nga festa e Valdrin Sahitit ku Donaldi e Bora shiheshin bashkë, Beatrix u zhduk nga Instagrami, por tani është rikthyer

Beatrix reagon për herë të parë pas ribashkimit të

Ajo ka postuar një foto të saj ku si gjithmonë shfaqet në super formë dhe ka shkruar një mesazh.

Beatrix reagon për herë të parë pas ribashkimit të

“Gjëja më e çuditshme nga rrjetet sociale është se ti kurrë nuk e di kush po shikon”, shkruan Trixa.

Beatrix reagon për herë të parë pas ribashkimit të