FOTO NUDO DHE 5000 EURO PËR NJË NATË/ Britaniku reagon pasi publikoi mesazhet e Arta Nitajt: Më tha ‘gay i ndyrë’ – AlpeGossip
FOTO NUDO DHE 5000 EURO PËR NJË NATË/ Britaniku reagon pasi publikoi mesazhet e Arta Nitajt: Më tha ‘gay i ndyrë’

FOTO NUDO DHE 5000 EURO PËR NJË NATË/ Britaniku reagon pasi publikoi mesazhet e Arta Nitajt: Më tha ‘gay i ndyrë’

Youtuberi i famshëm britanik Teddy Grey, ka bërë një bujë shumë të madhe së fundmi. Ai ka publikuar një bisedë të Arta Nitajt, duke bërë zhurmë të madhe në rrjet.

Në mesazhe, ai ka bërë me dije se Arta kryen marrëdhënie seksuale në këmbim të pagesës. Së fundmi, në mesazhe thuhej se ajo kërkonte 5 mijë euro.

Teddy i publikoi mesazhet në Instagram-in e tij, ku bisedat zhvillohen mes Arta Nitajt dhe një personi shqiptar. Më tej, Teddy Grey ka dhënë një intervistë për Expuls.mk. Ai tha se me Artën është njohur përmes një shoqeje.

“Njohja ime me Artën erdhi përmes një shoqeje të përbashkët, mirëpo nuk dolëm bashkë kurrë. Ajo ishte e paguar për një takim, i cili nuk u realizua kurrë. Nga aty ajo shprehu qartë pëlqimin për mua, por unë nuk tregova aspak interes, gjë që e zemëroi atë jashtëzakonisht shumë”, ka rrëfyer Teddy.

“Ajo filloi të më flasë për mënyrën se si janë burrat në të vërtetë duke i cilësuar si “derra”, por sa për ironi të fatit si mund ti quaj në këtë mënyrë, kur ajo vet ua ka shitur trupin e saj burrave të tjerë, dhe duke vazhduar të postoj foto gati lakuriq, si mund që ajo ti fajësoj burrat për mënyrën se si ata sillen. Ajo tregon, jo vetëm nga veprimet e saja, por edhe ndaj shumë gjërave të tjera, se nuk e ka problem të seksualizohet nga meshkujt kur kjo i sjell para”, shtoi ai.

Më tej, ai zbuloi se Arta e ka fyer dhe ofenduar.

“Pas të gjitha ndodhive, unë nuk u mora fare më me hipokrizinë e saj, dhe në vend që të sqarohej si një e rritur ajo kaloi në ofendime duke më thënë “gay i ndyrë” dhe më pas më bllokoi. Unë kam një grua dhe 2 fëmijë, kështu që lidhja me Artën nuk më interesoi kurrë. Fakti që nuk i kushtova kurrë vëmendje e lëndoi aq shumë egon e saj, saqë ajo u sulmua në mënyrë të paarsyeshme”, përfundoi Teddy Grey.