DASMË NË NJË DITË/ Majk dhe Butrint Imeri bëhen dhëndurë (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
DASMË NË NJË DITË/ Majk dhe Butrint Imeri bëhen dhëndurë (FOTO+VIDEO)

DASMË NË NJË DITË/ Majk dhe Butrint Imeri bëhen dhëndurë (FOTO+VIDEO)

Majk dhe Butrint Imeri po vijnë me bashkëpunimin e tyre të parë. Dyshja kanë njoftuar vetëm pak më parë në profilet e tyre në Instagram lajmin se më 7 prill do të publikohet kënga e tyre e re.

View this post on Instagram

7 prill , ora 14 : 00 🤫

A post shared by MAJK (@majkaveli) on

Në videot e postuara, Majk dhe Butrint shfaqen të veshur si dhëndurë me kostum dhe në ambientin ku po xhirojnë kuptohet se në videoklip do shohim një dasmë.
Fansat po e presin me padurim bashkëpunimin e dy këngëtarëve që me siguri do kthehet në hit.

View this post on Instagram

7 Prill, ora 14:00 🤫

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on