MIRUPAFSHIM FLOKËVE BRUNË/ Albana Osmani bën ndryshimin që na mahniti të gjithëve (FOTO) – AlpeGossip
MIRUPAFSHIM FLOKËVE BRUNË/ Albana Osmani bën ndryshimin që na mahniti të gjithëve (FOTO)

MIRUPAFSHIM FLOKËVE BRUNË/ Albana Osmani bën ndryshimin që na mahniti të gjithëve (FOTO)

Nëse ishit mësuar ta shihnit Albana Osmanin me flokë të errët, duhet të dini se ajo nuk është më brune! Me ardhjen e vjeshtës, si të gjitha vajzat VIP të showbiz-it edhe Albana ndryshoi look.

Tashmë ajo është një kokëkuqe seksi dhe pamjen e re e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram. Albana ka publikuar një video teksa shfaqet në makinë duke kënduar, ndërsa të gjithë kanë vënë re ndryshimin.

Menjëherë ndjekësit që e kanë komplimentuar moderatoren për pamjen që i ka pëlqyer shumë. Duhet ta pranojmë, Albana duket yll me flokët e reja!