FLIRTON ME KËNGËTARIN SHQIPTAR/ Ja çfarë bën Bebe Rexha në "Instagramin" e tij (FOTO) - AlpeGossip
FLIRTON ME KËNGËTARIN SHQIPTAR/ Ja çfarë bën Bebe Rexha në “Instagramin” e tij (FOTO)

FLIRTON ME KËNGËTARIN SHQIPTAR/ Ja çfarë bën Bebe Rexha në “Instagramin” e tij (FOTO)

Seven Saraçi është një ndër këngëtarët më të pëlqyer për publikun shqiptar, i cili me zërin, muzikën, stilin e veçantë dhe paraqitjen e tij ka bërë për vete shumë vajza.

Mirëpo siç duket jo vetëm vajzat e thjeshta, por edhe ato të showbizzit e pëlqejnë këngëtarin e ri.

Së fundmi ai ka postuar një foto në Instagramin e tij, dhe një prej këngëtareve më të njohura shqiptare, Bebe Rexha e ka pëlqyer atë.

Me sa duket Bebe dhe Seven njihen, mbase janë dhe miq… apo mund të ketë diçka më tepër?