“VESHJA JOTE E PREFERUAR?” Fjoralba Ponari zgjedh dy më të preferuarat e saj (FOTO) – AlpeGossip
“VESHJA JOTE E PREFERUAR?” Fjoralba Ponari zgjedh dy më të preferuarat e saj (FOTO)

“VESHJA JOTE E PREFERUAR?” Fjoralba Ponari zgjedh dy më të preferuarat e saj (FOTO)

Pas një sezoni të gjatë në “E diell” dhe “Jeho”, Fjoralba Ponari ka vendosur të realizojë një mini-intervistë me ndjekësit në rrjete sociale për t’ju përgjigjur mbi kuriozitetet e tyre. Në mesin e shumë pyetjeve, Fjoralbês i êshtë kërkuar të zgjedhë veshjen e saj të preferuar. Ajo ka zgjedhur dy veshje mjaft elegante, të cilat e bëjnê të duken mjaft bukur dhe klasike. Mes shumë veshjesh skenike, duket se Fjoralba ka dy më të preferuarat për këtë sezon. Moderatorja ka zbuluar gjithashtu se ka shumë projekte për sezonin e ardhshëm, por gjithmonë brenda “Top Channel”.