MBUSHI 6 VJEÇ/ Ja surpriza fantastike që Ami dhe Ermali i bën Joelit (FOTO) – AlpeGossip
MBUSHI 6 VJEÇ/ Ja surpriza fantastike që Ami dhe Ermali i bën Joelit (FOTO)

MBUSHI 6 VJEÇ/ Ja surpriza fantastike që Ami dhe Ermali i bën Joelit (FOTO)

Vitet kalojnë pa kuptuar dhe sot Joeli është rritur dhe është bërë plot 6 vjeç. Për ditëlindjen e vogëlushit të tyre, Ermali dhe Ami kanë menduar një ide brilante për ta kënaqur atë.

Çifti e ka surprizuar Joelin me një udhëtim në vendin e përrallave, Gardaland.

Nga atje Ermali ka postuar një foto ku Joeli shfaqet i buzëqeshur dhe shkruan: “Na kapi pa 1 dhëmb ky 6 vjetori ama jemi superhappy si gjithmonë”.

Ndërsa Ami ka postuar një video teksa të tre luajnë në një prej lodrave të parkut gjigant në Gardaland dhe duken shumë të lumtur. “Ti gjithmonë do jesh kështu”, shkruan Ami.