VËLLAI FESTON DITËLINDJEN/ Kiara Tito i bën surprizën madhështore (FOTO) - AlpeGossip
VËLLAI FESTON DITËLINDJEN/ Kiara Tito i bën surprizën madhështore (FOTO)

VËLLAI FESTON DITËLINDJEN/ Kiara Tito i bën surprizën madhështore (FOTO)

Moderatorja e njohur Kiara Tito që në daljen e saj të parë në ekran tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj dhe ndër vite ka qenë shumë e komentuar për jetën private.

Moderatorja bukuroshe është mjaft e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon foto dhe video nga përditshmëria.

Dita e djeshme ishte shumë e veçantë për familjen e moderatores pasi vëllai i saj festonte ditëlindjen. Kiara e ka prezantuar për herë të parë vëllain i cili mbushi 8 vjeç. Moderatorja i kishte përgatitur një surprizë të madhe në shtëpi dhe pranë fotove të publikuara kishte shkruar: “Vogëlushi im po rritet kaq shpejt. Gëzuar ditëlindjen vëllai im”.