VISHU SI “MEME”/ Këto fustane me stampime janë gjithçka që ju duhet (FOTO) – AlpeGossip
VISHU SI “MEME”/ Këto fustane me stampime janë gjithçka që ju duhet (FOTO)

VISHU SI “MEME”/ Këto fustane me stampime janë gjithçka që ju duhet (FOTO)

Në një periudhë të caktuar, ishin shumë në modë bluzat me stampime dhe sigurisht gjëja e vetme që shihnim kur e blinim, ishin pikërisht shprehjet e stampuara. Këtë vit, ka ndryshuar pak ky trend, pasi në vend të tyre kanë ardhur fustanet me stampim. ‘Viktor&Rolf’ na kanë sjellë një koleksion tepër qesharak që do të na ndihmojë të kthehemi në ‘meme’ dhe ju mund ta shihni këtu:

 

Kur po ikën në një mbledhje për diçka që mund të lajmërohej edhe nga ‘e-mail’

Diçka që mund ta vishni gjatë gjithë kohës në vitin 2019

Kur përpiqesh të bësh një foto për ‘Instagram’

Ku mund ta porosisim?