TË GJITHË I DININ TË NDARË/ Baby G dhe Lim Hoti filmohen në momente private (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
TË GJITHË I DININ TË NDARË/ Baby G dhe Lim Hoti filmohen në momente private (FOTO+VIDEO)

TË GJITHË I DININ TË NDARË/ Baby G dhe Lim Hoti filmohen në momente private (FOTO+VIDEO)

Prej disa ditësh në media ka qarkulluar lajmi se këngëtarja  e njohur Baby G dhe partneri i saj Lim Hoti i dhanë fund lidhjes së tyre vetëm 5 muaj pasi e bënë publike. Ata nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe këngëtarja i kishte fshirë të gjitha fotot me reperin duke ngritur aludimet se marrëdhënia e tyre kishte marr fund.

Mirëpo, siç duket gjithçka ka qenë një mënyrë nga ana e tyre për të tërhequr vëmendjen pasi së fundmi nëpërmjet një videoje Lim Hoti ka zbuluar se jo vetëm që është me Baby G, por janë edhe më të dashuruar se kurrë.

Ai ka publikuar në orët e para të mëngjesit një video ku shihet shumë i buzëqeshur pranë këngëtares dhe e ka uruar atë për ditëlindjen publikisht.