Pas martesës, vendimi që mer Princ Harry do t’ju bëjë ta dashuroni! Ai do të cojë Meghan në… – AlpeGossip
Pas martesës, vendimi që mer Princ Harry do t’ju bëjë ta dashuroni! Ai do të cojë Meghan në…

Pas martesës, vendimi që mer Princ Harry do t’ju bëjë ta dashuroni! Ai do të cojë Meghan në…

Stresi i martesës mbaroi, por Prince Harry ka edhe një detyrë tjetër.

Dhe këtë do ta bëjë pa u nisur në muajin e mjaltit. Ai do të udhëtojë drejt Meksikës për të vizituar vjehrrin, babain e Meghan Markle.

Katie Nicholl nga Pallati Mbretëror tha për Entertainment Tonight, se çifti kishte planifikuar një udhëtim përpara muajit të mjaltit në Afrikë, pasi kjo ishte gjëja e parë që Prince Harry dhe Meghan dëshironin të bënin, të vizitonin Thomas Markle pas ndërhyrjes kirurgjikale në zemër. Ky do të jetë takimi i parë i princit me vjehhrin dhe sigurisht emocionet nuk do të mungojnë.