Mimoza shfaqet SUPER seksi me fundin e çarë, por shikoni se çfarë bën Seldi (FOTO) – AlpeGossip
Mimoza shfaqet SUPER seksi me fundin e çarë, por shikoni se çfarë bën Seldi (FOTO)

Mimoza shfaqet SUPER seksi me fundin e çarë, por shikoni se çfarë bën Seldi (FOTO)

Siç është bërë e ditur edhe më herët, çifti i shumë komentuar i showbizit, Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra do vijnë me një bashkëpunim të tretë.

Projekti është drejt fundit pasi sot çifti ka xhiruar videoklipin e këtë e ka zbuluar Seldi.

Këngëtari ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me Mimozën në sheshxhirim. Kjo e fundit shfaqet shumë seksi me një fund me të çarë në mes.

Menjëherë komentet kanë qenë të shumta duke e komplimentuar ndërsa Seldi siç shihet në foto nuk e ka mendjen, por me siguri para shkrepjes së kësaj fotoje edhe ai është mahnitur nga pamja e të fejuarës.